HİZMET ŞARTLARI

Bu, Alman Robot Uygulaması ve Türkiye'da kurulmuş bir şahıs şirket olan Nano Bilişim ve Tekoloji'nın (" Alman Robot Yazılım ") sahip olduğu veya işlettiği tüm web siteleri ve mobil uygulamalar için Hizmet Koşullarıdır (" Hizmet Koşulları " veya " Sözleşme " Alman Robot Yazılım'in web sitelerini ve uygulamalarını (" Alman Robot Yazılım UYGULAMALARI ") ve Alman Robot Yazılım tarafından sunulan diğer tüm uygulamaları, etkileşimli özellikleri, widget'ları ve kaynakları içeren " veya " biz " veya " biz " web sitesi, mobil cihaz veya diğer platformlar ve Alman Robot Yazılım tarafından yukarıda belirtilenlerle bağlantılı olarak sağlanan tüm ilişkili hizmetler (hepsi topluca " Hizmet " olarak anılacaktır) aracılığıyla. Alman Robot Yazılım tarafından sunulan Hizmeti kullanmadan veya Hizmete girmeden önce lütfen bu Hizmet Koşullarını dikkatlice okuyunuz .

HİZMETİ HERHANGİ BİR ŞEKİLDE KULLANARAK, HİZMETE ERİŞMEK, KURMAK, ZİYARET ETMEK, HİZMETE GÖZATMAK, KAZMAK VEYA SÜRMEK DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAKSIZIN, BU HİZMET ŞARTLARININ BAĞLAYACAĞINI KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ.

Kendi takdirimize bağlı olarak, bu Hizmet Koşullarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutarız ve bu Hizmet Koşullarının revize edilmiş bir sürümünü, bu Sözleşmenin sonunda belirtilen yeni "Son Güncelleme" tarihi ile Hizmette yayınlayacağız. . Bu tür herhangi bir değişikliğin ardından Hizmete sürekli erişim ve Hizmetin kullanımı, değişiklikleri kabul ettiğiniz ve bunlara uyacağınız anlamına gelir. Hesabınızı doğrudan etkileyebilecek önemli bir değişiklik olması durumunda, örneğin Hizmette açılır bir mesaj yayınlayarak veya aşağıdaki "Son Güncelleme" tarihini güncelleyerek sizi bilgilendireceğiz.

ŞARTLARIN kabulü

Bu Hizmet, bu Sözleşmenin koşullarına, Gizlilik Politikasına ve Alman Robot Yazılım Uygulamalarının belirli özelliklerinin zaman zaman talep ettiği ek koşullara tabi olarak sunulmaktadır.

Hizmet, aşağıdakilerin kabulüne tabi olarak sunulur:

  1. Burada yer alan tüm hüküm ve koşullar "olduğu gibi", değişiklik yapılmamıştır;

  2. Alman Robot Yazılım tarafından Hizmet üzerinde zaman zaman yayınlanabilecek diğer tüm

işletim kuralları, politikaları ve prosedürleri ;

C. Hizmetin belirli özelliklerinin kullanımı için zaman zaman Alman Robot Yazılım tarafından ilan edilen tüm ek şartlar ve koşullar

Gizlilik Politikası

Bu Hizmet Şartlarını kabul ederek, geçerli olduğu durumlarda Gizlilik Politikası şartlarına uymayı kabul etmiş olursunuz .

uygunluk

Alman Robot Yazılım UYGULAMALARINI kullanabilmek için bağlayıcı bir sözleşme (çoğu yargı alanında, 18 yaşında) oluşturabilmelisiniz .

Hizmeti yalnızca Alman Robot Yazılım ile bağlayıcı bir sözleşme yapabiliyorsanız ve yalnızca bu Sözleşmeye ve geçerli tüm yerel, eyalet, ulusal ve uluslararası yasalara, kurallara ve düzenlemelere uygun olarak kullanabilirsiniz . İkamet ettiğiniz yargı bölgesindeki reşit yaştan büyük olduğunuzu veya özgürleştirilmiş bir reşit olmadığınızı veya yasal veya vasi iznine sahip olduğunuzu ve bu Hizmet Koşullarını kabul etmek ve Hizmeti kullanmak için bir anlaşma yapmaya yetkili olduğunuzu beyan ve garanti edersiniz. . Bir Alman Robot Yazılım APP'ye herhangi bir kullanım veya erişim 13 yaşın altındaki herhangi biri tarafından kesinlikle yasaktır ve bu Sözleşmeye aykırıdır. Hizmet , daha önce Alman Robot Yazılım tarafından Hizmetten kaldırılan Kullanıcılar tarafından kullanılamaz .

Mobil Hizmetler

Mobil cihazınızda Hizmeti kullanımınız için normal mesaj, veri ve diğer ücretler geçerli olabilir , belirli Hizmet özellikleri mobil operatörünüz tarafından yasaklanmış olabilir.

Hizmete bir cep telefonu, tablet veya başka bir kablosuz cihaz (topluca “ Mobil Hizmetler” olarak anılacaktır) aracılığıyla erişilebilecektir. ”). Mobil Servisleri kullanımınız için mobil operatörünüzün normal mesajlaşma, veri ve diğer oranları ve ücretleri geçerli olacaktır. Ayrıca, belirli Mobil Hizmetlerin indirilmesi, yüklenmesi veya kullanılması, mobil operatörünüz tarafından yasaklanmış veya kısıtlanmış olabilir ve tüm Mobil Hizmetler, tüm operatörler veya cihazlarla çalışmayabilir. Bu nedenle, Mobil Hizmetlerin mobil cihaz(lar)ınız için mevcut olup olmadığını, varsa, Mobil Hizmetleri kullanımınız için hangi kısıtlamaların geçerli olabileceğini ve bunların ne kadar olacağını belirlemek için mobil operatörünüze danışmaktan yalnızca siz sorumlusunuz. sana mal oldu Bununla birlikte, Hizmetin tüm kullanımıve ilgili Mobil Hizmetler bu Sözleşmeye uygun olmalıdır.

Kayıt

Üçüncü taraf haklarını ihlal etmeden doğru kayıt bilgilerini sağlamayı kabul edersiniz. Hesabınızdan yalnızca siz sorumlusunuz.

Hizmetin belirli özelliklerini kullanmanın bir koşulu olarak, e-postanızı, Apple Kimliğinizi veya Google Kimliğinizi kullanarak Hizmete kaydolmanız gerekebilir. Alman Robot Yazılım'e doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini sağlamanız gerekir. Bunun yapılmaması, hesabınızın derhal feshedilmesiyle sonuçlanabilecek Hizmet Şartlarının ihlalini teşkil edecektir.

Şunları yapmamalısınız:

A. Kullanıcı adı olarak, o kişinin kimliğine bürünmek amacıyla başka bir kişinin adını seçin veya kullanın;

B. Kullanıcı adı olarak, sizin dışınızda herhangi bir kişi veya kuruluşa ait herhangi bir hakka tabi olan bir adı, uygun yetkilendirme olmaksızın kullanmak;

C.

D.

E.

Bir alan adı kullanımı (örn. www.nameofdomain.com);

Bir telefon numarası kullanımı; veya

Kullanıcı adı olarak başka türlü rahatsız edici, kaba veya müstehcen bir ad kullanımı.

Alman Robot Yazılım, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bir Kullanıcı Adının kaydını reddetme veya iptal etme hakkını saklı tutar. Kullanıcı adınız e-postanıza, Apple Kimliğinize veya Google Kimliği hesabınıza bağlı olduğundan, parola doğrulaması gerekmeksizin, mobil cihazınızın her zaman sizin mülkiyetinizde veya kontrolünüzde olması ve mobil cihazınıza erişimin parola korumalı olması sizin sorumluluğunuzdadır. Başka bir kullanıcının hesabını, söz konusu diğer kullanıcının açık izni olmadan asla kullanmayacaksınız. Alman Robot Yazılım'e hemen haber vereceksiniz. hesabınızın herhangi bir yetkisiz kullanımını veya farkında olduğunuz hesapla ilgili diğer güvenlik ihlallerini yazılı olarak.

Hesabınızın izinsiz kullanımından kaynaklanan kayıplarınızdan Alman Robot Yazılım sorumlu olmayacaksa da , yetkisiz kullanım nedeniyle Alman Robot Yazılım'in veya başkalarının kayıplarından siz sorumlu olabilirsiniz .

reklamlar

Hizmet, siz Hizmeti kullanırken reklam görüntüleyebilir. Hizmetle etkileşimde bulunurken afişler, geçiş reklamları ve ödüllü reklamlar görebilirsiniz.

Hizmette görüntülenen tüm reklamlar, yalnızca reklam verenin veya reklam ağı platformunun sorumluluğundadır ve Alman Robot Yazılım, gösterilen hiçbir içerikten sorumlu olmayacaktır.

Ücretsiz ve Premium

Bazı Hizmetlerde , Hizmetin bazı özelliklerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz , ancak Hizmetin tüm özelliklerine tam ve sınırsız erişime sahip olmak için PREMIUM ERİŞİM satın almanız gerekir . Diğer Hizmetlerde , Hizmetin tüm özelliklerine tam ve sınırsız erişime sahip olmak için PREMIUM ERİŞİM satın almanız gerekir .

Hizmete bağlı olarak , Hizmeti kullanmaya başladığınızda hesabınız ÜCRETSİZ bir hesap olarak kurulacak ve hizmetin sınırlı özelliklerine herhangi bir ücret ödemeden erişmenizi sağlayacaktır. İstediğiniz zaman, Hizmetin aşağıda belirtilen tüm özelliklerine erişmenizi sağlayan bir PREMIUM abonelik satın alabilirsiniz:

A. Hizmete bağlı olarak , Hizmetin bazı özellikleri ÜCRETSİZ hesabı olan kullanıcıların Hizmeti deneyebilmeleriiçin kullanıma sunulacaktır. ÜCRETSİZ bir hesabınız varsa , bu özelliklere erişimin her an kısıtlanabileceğini anlıyorsunuz. Alman Robot Yazılım'in size ücretsiz özellikler sağlama yükümlülüğü yoktur ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak bunu yapmayı seçecektir.

B. Hizmetten hoşlanıyorsanız , bir PREMIUM veya PRO abonelik satın alabilir satın alma anında Hizmette bulunan tüm özelliklere erişebilirsiniz. Alman Robot Yazılım'in mevcut özellikleri istediği zaman ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak devre dışı bırakabileceğini, değiştirebileceğini veya yükseltebileceğinianlıyor ve kabul ediyorsunuz

C. Bir PREMIUM veya PRO abonelik satın almaya karar verirseniz, abonelik süresini kabul etmeniz ve satın alma anında açıklanan tam Fiyatı ödemeniz gerekir.

D. Abonelik ücretinin bildirimde bulunarak veya bulunmayarak zaman zaman değişebileceğini kabul ve beyan edersiniz.

E. Alman Robot Yazılım'in ekstra şartlara veya kısıtlamalara tabi özel teklifler verebileceğini ve bu tekliflerin devredilemez, biriktirilemez ve diğer kullanıcılarla paylaşılamayacağını kabul ve beyan edersiniz

F. Hesabınızı oluşturduğunuz anda bir PROMOSYON KODU kullanabilirsiniz. PROMOSYON KODU, kullandığınızkoda göre değişen bir indirim sağlayabilir. İndirimin herhangi bir zamanda değişebileceğini veya iptal edilebileceğini ve bir PROMOSYON KODU'nun belirsiz bir kullanım ömrü

olduğunu ve dolayısıyla Alman Robot Yazılım tarafından herhangi bir zamanda iptal edilebileceğini

G. PREMIUM veya PRO aboneliği satın aldığınızda, mevcut tüm özellikler anında kullanımınıza sunulacaktır. Ancak, abonelik süreniz sonlandığında, ödemeniz onaylanana kadar Hizmetin tüm özelliklerine erişiminizi kaybedebilirsiniz.

H. PREMIUM veya PRO kullanıcı olduğunuzda, Hizmetin tüm özelliklerini otomatik olarak kullanımınıza sunacağız. Bu nedenle, ödenen tutar için geri ödeme talebinde bulunamayacağınızı kabul ve beyan etmektesiniz.

Hizmet ve Alman Robot Yazılım İçeriğinin Mülkiyeti

Hizmette gördüğünüz tüm içerik, Alman Robot Yazılım' ye aittir. Hizmeti kullanımınız size bu içeriğin mülkiyetini vermez.

Hizmetin, özellikle Alman Robot Yazılım , iş ortakları ve diğer Hizmet Kullanıcıları tarafından sağlanan Alman Robot Yazılım İçeriğini içerdiğini ve söz konusu Alman Robot Yazılım İçeriğinin (bireysel veya toplu bir çalışma veya derleme olarak) telif hakları, ticari markalar, hizmet markaları, patentler, ticari sırlar tarafından korunduğunu kabul etmektesiniz. veya diğer mülkiyet hakları ve kanunlar. Alman Robot Yazılım İçeriğinin unsurları (toplu olarak “ Alman Robot Yazılım İçeriği”) kullanıcı arayüzü, etkileşimli özellikler, düğme simgeleri, içerik, yazılım, kod, veri, sanat, grafik, animasyon, videolar, resimler, metin, müzik, ses efektleri, tüm işitsel ve görsel-işitsel öğeler, görünüm ve - Hizmetin ve Hizmet aracılığıyla görüntüleyebileceğiniz veya erişebileceğiniz diğer materyallerin hissi, tasarımı, düzeni, organizasyonu, sunumu, gezinmesi, derlemesi, ticari takdim şekli ve stilistik kuralları. Alman Robot Yazılım İçeriği, diğer Hizmet Kullanıcıları tarafından yapılan tüm iletişim ve yorumları ve diğer Hizmet Kullanıcıları tarafından yüklenen diğer bilgi veya materyalleri de içerir.Hizmetteki sunucular. Hizmeti kullanımınız , tarafınızca gönderilmeyen hiçbir Alman Robot Yazılım İçeriğinin mülkiyetini size vermez .

Alman Robot Yazılım İçeriğinin Kullanımı

Alman Robot Yazılım İçeriğini, bu Sözleşme kapsamında açıkça yetkilendirilenler dışında herhangi bir şekilde kullanma hakkınız yoktur .

Herhangi bir Alman Robot Yazılım İçeriğini veya üçüncü taraf sunumlarını veya diğer mülkiyet haklarını satamaz, lisanslayamaz, kiralayamaz, değiştiremez, dağıtamaz, kopyalayamaz, çoğaltamaz, iletemez, kamuya gösteremez, kamuya açık olarak icra edemez, yayınlayamaz, uyarlayamaz, düzenleyemez, bunlardan türev çalışmalar oluşturamazsınız veya başka bir şekilde istismar edemezsiniz sana ait olmayan,

  1. ilgili sahiplerin izni veya başka bir geçerli hak olmaksızın

  2. Herhangi bir üçüncü şahıs hakkını ihlal eden herhangi bir şekilde .

Bu Sözleşmeye tam ve sürekli olarak uymanıza bağlı olarak, Alman Robot Yazılım işbu belge ile size Hizmete kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için erişmeniz ve kullanmanız için geri alınabilir, münhasır, devredilemez, alt lisans verilemez, telifsiz ve dünya çapında bir hak ve lisans vermektedir. ve yalnızca bu Sözleşmenin hükümlerine sıkı sıkıya bağlı olarak kullanın.

Ticari markalar

Hizmeti kullanımınız, size bu Sözleşme kapsamında izin verilmediği sürece Alman Robot Yazılım'e veya üçüncü taraflara ait ticari markaları kullanma hakkı vermez .

Hizmette veya Alman Robot Yazılım İçeriğinde görüntülenen tüm ticari markalar, logolar, hizmet markaları ve ticari adlar, Alman Robot Yazılım'in , iş ortaklarının ve/veya diğerlerinin tescilli veya tescilsiz Ticari Markalarıdır ve Ticari Marka sahibi tarafından izin verilmedikçe kullanılamaz. Hizmette yer alan hiçbir şey, zımnen, itiraz hakkı veya başka bir şekilde, Hizmette görüntülenen herhangi bir Ticari Markayı kullanmak için herhangi bir lisans veya hak verdiği şeklinde yorumlanmamalıdır.

Düşünce

Hizmete, Alman Robot Yazılım İçeriğine ve Hizmet aracılığıyla sağlanan hizmetlere erişiminizin ve bunları kullanımınızın, bu Sözleşmenin şartlarına uymayı kabul etmeniz karşılığında sizin için yeterli

bir değer teşkil ettiğini kabul ve beyan edersiniz. Alman Robot Yazılım'in Hizmetlerini kullanımınızdan elde edebileceği her türlü gelir ve/veya iyi niyet haklarından feragat ediyorsunuz .

Kullanıcı İçeriği

A. Hizmette Kullanıcı İçeriği yayınlayarak, şunları beyan ve garanti edersiniz:

A. Kullanıcı İçeriğinizin haklarına veya lisanslarına sahipsiniz , içeriğe katkıda bulunan kişi veya kuruluşlardan gerekli onayları aldınız. Kullanıcı İçeriğinin dahil edilmesini ve kullanılmasını sağlamak için tüm Kullanıcı İçeriğindeki tüm patent, ticari marka, telif hakkı veya diğer mülkiyet haklarına sahipsiniz veya kullanmak için gerekli lisanslara, haklara, izinlere ve izinlere sahipsiniz ve Alman Robot Yazılım'i kullanması için yetkilendiriyorsunuz Alman Robot Yazılım tarafından tasarlanan şekilde ve bu Hizmet Koşullarını ve bu Bölümde belirtilen hakları ve lisansı vermek. Kamerada performans gösteren veya görünen veya sesi duyulan tüm kişiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Kullanıcı İçeriğinde görünen tüm kişiler ve Kullanıcı İçeriğiyle bağlantılı haklar, materyaller veya hizmetlere başka şekilde lisans veren, veren veya katkıda bulunan tüm kişi ve kuruluşlar için onaylara sahipsiniz. Kullanıcı İçeriğinde duyulabilir (sınırlama olmaksızın ilgili adları, görünümleri ve kimlikleri kullanma hakları dahil), tüm konum yayınları,Alman Robot Yazılım'in ve bu Sözleşme kapsamındaki kullanımınızın;

B. Kullanıcı İçeriği Lisansı. Alman Robot Yazılım'e veriyorsunuz ve bağlı kuruluşları, tüm telif hakları, ticari markalar kapsamında, münhasır olmayan, tamamen ödenmiş, telifsiz, sınırsız, kalıcı, geri alınamaz, tamamen devredilebilir (tamamen veya kısmen), devredilebilir, dünya çapında alt lisanslar verme ve yetkilendirme hakkına sahip, sahip olduğunuz veya kontrol ettiğiniz patentler, ticari sırlar, gizlilik ve tanıtım hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları, kullanmak, çoğaltmak, iletmek, gerçekleştirmek, görüntülemek, teşhir etmek, dağıtmak, dizine eklemek, üzerinde yorum yapmak, değiştirmek, yeniden biçimlendirmek, bunlara dayalı türev çalışmalar oluşturmak, gerçekleştirmek ve Kullanıcı İçeriğinizden tamamen veya kısmen, tek başına veya diğer içerik veya materyallerle birlikte başka şekillerde yararlanma,şu anda bilinen veya bundan sonra tasarlanacak tüm medya formatlarında ve kanallarda (örnek yoluyla ancak hiçbir şekilde sınırlama olmaksızın, internet, mobil cihazlar ve şu anda bilinen veya bundan sonra icat edilecek gelecekteki herhangi bir indirme ve/veya akış yöntemi veya yöntemi dahil) Hizmet ile bağlantı veAlman Robot Yazılım'in (ve haleflerinin, devralanların, alt lisans sahiplerinin ve bunların ilgili bağlı kuruluşlarının) işi, bunlarla sınırlı olmamak üzere, Hizmetin (ve türev çalışmalarının) bir kısmının veya tamamının size herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tanıtılması ve yeniden dağıtılması, atıflı veya atıfsız ve sizden veya başka herhangi bir kişi veya kuruluştan herhangi bir izin veya ödeme alınması gerekmeksizin (" Kullanıcı İçeriği Lisansı "). Bize sağladığınız Kullanıcı İçeriğinizin bakımından sorumlu olamayız ve Kullanıcı İçeriğinizi herhangi bir zamanda silebilir veya yok edebiliriz. Alman Robot Yazılım'e izin veriyorsunuz ve bağlı kuruluşları, devralanları ve alt lisans sahipleri (ve ilgili bağlı kuruluşları) adınızı ve Hizmetinizi kullanma hakkı Seçmeleri halinde bu tür Kullanıcı İçeriği ile bağlantılı olarak gönderdiğiniz kullanıcı adı. Ayrıca, Kullanıcı İçeriğinizle ilgili olarak her türlü manevi hak veya atıf iddialarından ve iddialarından geri alınamaz bir şekilde feragat etmeyi (ve feragat edilmesine neden olmayı) kabul edersiniz. Ayrıca, Hizmetin her bir kullanıcısına, Hizmet aracılığıyla Kullanıcı İçeriğinize erişmesi ve bu Kullanıcı İçeriğini kullanması, çoğaltması, dağıtması, değiştirmesi, uyarlaması, tercüme etmesi, türev çalışmalarını hazırlaması, görüntülemesi ve gerçekleştirmesi için münhasır olmayan bir lisans verirsiniz. Hizmetin işlevselliği ve bu Hizmet Koşullarının izin verdiği şekilde;

C. Alman Robot Yazılım İçeriğine İlişkin Sorumluluk Yoktur . Yukarıda verilen sınırlı lisans dışında, Alman Robot Yazılım İçeriğinde herhangi bir hak elde etmiyoruz veya kontrol etmiyoruz ve üzerinde editoryal kontrol uygulamıyoruz. Burada yer alan hiçbir şey, Kullanıcıların söz konusu Alman Robot Yazılım İçeriğine ilişkin beyanlarını ve garantilerini doğrulamamızı zorunlu kılmaz ve biz de doğrulamak zorunda değiliz.

Alman Robot Yazılım'in tarafınızca gönderilen herhangi bir materyali, içeriği veya bilgiyi yeniden biçimlendirme, alıntı yapma veya tercüme etme hakkına sahip olduğunu anlıyorsunuz ; ve Hizmet aracılığıyla veya başka bir şekilde Hizmet aracılığıyla kamuya açık olarak yayınlanan veya özel olarak iletilen tüm bilgilerin yalnızca bu tür içeriğin kaynağı olan kişinin sorumluluğunda olduğunu ve Alman Robot Yazılım'in herhangi bir içerikteki herhangi bir hata veya eksiklikten sorumlu olmayacağını; ve Alman Robot Yazılım, Hizmeti kullanırken etkileşime girebileceğiniz diğer kullanıcıların kimliğini garanti edemez.

İşbu Hizmet Koşullarında belirtilen hakların, onayların, anlaşmaların, atamaların ve feragatlerin verildiğini teyit etmek için uygun gördüğümüz herhangi bir belgeye girmek ve yürütmek ve/veya herhangi bir eylemi yapmak için tam yetkiye sahip vekiliniz olarak bizi burada atarsınız.

FTC Uyumluluğu

Hizmette ürünler veya hizmetler hakkında açıklamalarda bulunurken , Onaylar ve Tanıklıklar ile ilgili FTC Yönergelerine uymayı kabul edersiniz.

Herhangi bir Alman Robot Yazılım İçeriğinde veya Kullanıcı İçeriğinde tarafınızca yapılan onaylar veya tanıklıklarla ilgili tüm yasa ve düzenlemelere uyacağınızı kabul etmektesiniz.

I. Yalnızca herhangi bir ürün veya hizmetle ilgili gerçek deneyiminizi temsil eden doğru beyanlarda bulunun ve

II. Federal Ticaret Komisyonu'nun (“ FTC ”) Reklamcılıkta Onayların ve Tanıklıkların Kullanımına İlişkin Kılavuzları uyarınca gerekli tüm açıklamaları yapın , çünkü bu Kılavuzlar zaman zaman Federal Ticaret Komisyonu tarafından tadil edilebilir. FTC'nin yönergelerine uyma hakkında daha fazla bilgi için bu bağlantıyı izleyin: https://www.ftc.gov/enforcement .

Kullanıcı Gönderimi

Fikirlerinizi Alman Robot Yazılım'e gönderdiğinizde , fikirlerinizi kullanmakla yükümlü değiliz, fikirlerinizi kullanırsak size tazminat ödemekle veya fikirlerinizi gizli tutmakla yükümlü değiliz.

Hizmetin veya ürünlerimizin nasıl iyileştirileceği dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Hizmet hakkında yorum veya fikir göndermeyi seçebilirsiniz veya biz sizi davet edebiliriz ("Kullanıcı Gönderimi"). Herhangi bir Kullanıcı Gönderimi göndererek, açıklamanızın karşılıksız olduğunu kabul edersiniz. , talep edilmemiş ve kısıtlama olmaksızın Alman Robot Yazılım'i yerleştirmeyecektir. Herhangi bir güvene dayalı veya başka bir yükümlülük altında ve Kullanıcı Gönderimini size herhangi bir ek tazminat ödemeden kullanmakta ve/veya Fikri gizli olmayan bir temelde veya başka bir şekilde herhangi birine ifşa etmekte özgür olduğumuzu. Ayrıca, gönderiminizi kabul etmekle, Alman Robot Yazılım'in daha önce Alman Robot Yazılım tarafından bilinen veya çalışanları tarafından geliştirilen veya sizin dışınızdaki kaynaklardan elde edilen benzer veya ilgili fikirleri kullanma hakkından feragat etmediğini de kabul etmektesiniz.

Genel Forumlar ve İletişim

Alman Robot Yazılım, bu Sözleşmede aksi belirtilmedikçe, Hizmette meydana gelen herhangi bir içerik veya etkileşimden sorumlu değildir .

"Genel Forum" , sesli mesajlarınız ve kısa mesajlarınız gibi Kullanıcı İçeriğinizi bir veya daha fazla Hizmet Kullanıcısı tarafından görüntülenmesi için gönderme fırsatı sunan herhangi bir Hizmetin parçası olarak sunulabilecek herhangi bir alan, site veya özellik anlamına gelir.

Alman Robot Yazılım Kullanıcı Adınız altında gönderdiğiniz Kullanıcı İçeriğinizden yalnızca siz sorumlusunuz . Herhangi bir Kamu Forumunu izleme görevimiz yoktur. Hizmeti kullanırken çeşitli kaynaklardan Alman Robot Yazılım İçeriğine maruz kalacağınızı ve Alman Robot Yazılım'in bu tür Alman Robot Yazılım İçeriğinin uygunluğu, doğruluğu, kullanışlılığı, güvenliği veya fikri mülkiyet haklarından sorumlu olmadığını anlıyorsunuz . Ayrıca Alman Robot Yazılım'e maruz kalabileceğinizi anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Hatalı, saldırgan, uygunsuz veya sakıncalı içerik ve bunlarla ilgili olarak Alman Robot Yazılım' e karşı sahip olduğunuz veya olabileceğiniz her türlü

yasal veya hakkaniyete uygun hak veya çözüm yollarından feragat etmeyi ve burada feragat etmeyi ve Alman Robot Yazılım'i tazmin etmeyi ve elinde tutmayı kabul edersiniz . ana şirket, yan kuruluşlar, bağlı kuruluşlar ve/veya iş ortakları, Hizmeti kullanımınızla ilgili tüm konularda yasaların izin verdiği ölçüde zararsızdır.

Alman Robot Yazılım, herhangi bir Alman Robot Yazılım İçeriğini veya burada ifade edilen herhangi bir görüşü, tavsiyeyi veya tavsiyeyi onaylamaz ve Alman Robot Yazılım , Alman Robot Yazılım İçeriği ile bağlantılı her türlü sorumluluğu açıkça reddeder .

Size hiçbir yükümlülük borçlu değiliz ve bu nedenle, gönderdiğiniz Kullanıcı İçeriğinizi göndermeyi, teslim etmeyi, kaldırmayı, değiştirmeyi veya başka bir şekilde kullanmayı veya bunlarla ilgili herhangi bir işlem yapmayı reddedebiliriz.

Diğer kullanıcılarla etkileşimlerinizden yalnızca sizin sorumlu olduğunuzu lütfen unutmayın. Sizinle diğer kullanıcılar arasındaki anlaşmazlıkları izleme hakkımız saklıdır, ancak böyle bir yükümlülüğümüz yoktur. Alman Robot Yazılım'in diğer kullanıcılarla etkileşimleriniz için hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

Yasaklanmış Kullanıcı Davranışı

Hizmete erişirken veya Hizmet'i kullanırken, şunları yapmayacağınızı veya herhangi bir kişiye yardım etmeyeceğinizi veya izin vermeyeceğinizi garanti ve kabul edersiniz:

A. Hizmet üzerinde veya Hizmet aracılığıyla kullanıma sunulan herhangi bir içeriğin yetkisiz kopyalarını çıkarmak;

B. Hizmeti herhangi bir üçüncü tarafa kiralamak, kiralamak, ödünç vermek, yeniden satmak, alt lisansını vermek, dağıtmak veya başka bir şekilde devretmek veya Hizmeti herhangi bir üçüncü taraf için zaman paylaşımı veya benzeri hizmetler sağlamak üzere kullanmak;

C. Hizmetten veya Alman Robot Yazılım'den herhangi biri de dahil olmak üzere gerçek veya hayali herhangi bir kişiyi veya kuruluşu taklit etmek veya başka herhangi bir kişi veya kuruluşla bağlantınızı yanlış beyan etmek veya yanlış kişisel bilgiler vermek;

D. (a) küçük düşürücü, taciz edici, taciz edici, tehdit edici veya başka bir kişinin mahremiyet hakkını ihlal eden; (b) bağnaz, nefret dolu veya ırkçı veya başka bir şekilde saldırgan; (c) şiddet içeren, kaba, müstehcen, pornografik veya başka bir şekilde müstehcen; (d) herhangi bir kişi veya kuruluşa zarar veren veya makul olarak zarar vermesi beklenebilen; veya (e) kullanıcıları kendilerini veya başkalarını riske atan herhangi bir faaliyette bulunmaya teşvik etmek;

E. Hizmeti veya Hizmeti Alman Robot Yazılım'in veya herhangi bir üçüncü şahsın fikri mülkiyetini veya diğer mülkiyet veya yasal haklarını ihlal edecek şekilde kullanmak;

F. Kendine zarar vermeyi aktif bir şekilde teşvik eden veya yücelten içerik yayınlayın. Buna, başkalarını: örneğin danışmanlık veya tedavi aramak ya da bu hastalıktan mustarip olan veya iyileşmekte olan kişilerle destekleyici bir sohbete katılmak yerine kendilerini kesmeye veya yaralamaya, anoreksiya, bulimia veya diğer yeme bozukluklarını benimsemeye veya intihar etmeye teşvik eden veya teşvik eden içerikler dahildir. depresyon veya diğer durumlar;

G. Yasa dışı olan veya yasa dışı faaliyetleri veya yasa dışı etkinliklerin tartışılmasını teşvik eden veya savunan herhangi bir materyali göndermek veya herhangi bir bilgiyi iletmek;

H. Alman Robot Yazılım tarafından aksi onaylanmadıkça, ticari, işle ilgili veya herhangi bir ürün, hizmetin reklamını yapan veya satmayı teklif eden (kar amaçlı olsun ya da olmasın) veya başkalarından ricada bulunan (katkı talepleri dahil) herhangi bir materyal göndermek veya herhangi bir bilgi iletmek veya bağışlar);

I. Alman Robot Yazılım'in kendi takdirine bağlı olarak bulduğuHizmeti veya Hizmeti , Alman Robot Yazılım'in kaynaklarını veya Alman Robot Yazılım İçeriğini Alman Robot Yazılım'in pazarını değiştirecek veya pazarın yerini alacak şekilde;

J. Meydan Okumalar gibi, Hizmet üzerindeki rekabetçi sistemin ayrılmaz bir parçası olan oylama sistemini etkilemeye/değiştirmeye çalışmak

K. Hizmetin düzgün çalışmasına veya Hizmet üzerinde yürütülen herhangi bir faaliyete müdahale etmek veya müdahale etmeye teşebbüs etmek için herhangi bir cihazı, yazılımı veya rutini kullanmak;

L. Hizmeti oluşturan veya oluşturan herhangi bir yazılımın veya kaynak kodunun şifresini çözmeye, kaynak koduna dönüştürmeye, parçalarına ayırmaya veya tersine mühendislik yapmaya çalışmak;

M. Alman Robot Yazılım'in herhangi bir materyalini veya Hizmetteki diğer herhangi bir kişi veya kuruluşun gönderilerini silmek veya değiştirmek

N. Hizmetin halka açık olmayan alanlarına, Alman Robot Yazılım'in ( ve barındırma şirketinin) bilgisayar sistemlerine ve altyapısına veya Alman Robot Yazılım' nin sağlayıcılarının teknik dağıtım sistemlerine erişme, bunları kurcalama veya kullanma ;

O. Alman Robot Yazılım daha önce bir hesabınızı devre dışı bıraktıysa , Alman Robot Yazılım' nin açık yazılı izni olmadan Alman Robot Yazılım ile yeni bir hesap oluşturun ;

P. Hizmetin diğer Kullanıcılarından kişisel bilgi istemek veya istemeye teşebbüs etmek;

S. Herhangi bir kişinin Hizmeti kullanmasını kısıtlamak, cesaretini kırmak veya engellemek, Hizmette üçüncü bir kişi hakkında veya Hizmetten elde edilen kişisel bilgileri o kişinin izni olmadan ifşa etmek veya Hizmetin kullanıcıları hakkında bilgi toplamak;

R. Hizmete, diğer Kullanıcıların hesaplarına, adlarına veya kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerine veya Hizmete bağlı veya Hizmete bağlı diğer bilgisayarlara veya web sitelerine yetkisiz erişim elde etmek;

S. Herhangi bir donanım, yazılım veya telekomünikasyon ekipmanının çalışmasını devre dışı bırakabilecek, aşırı yükleyebilecek, bozabilecek, hasar verebilecek veya ele geçirebilecek veya bunu amaçlayan herhangi bir virüs, solucan, casus yazılım veya başka herhangi bir bilgisayar kodu, dosya veya program yayınlamayın. Hizmetin diğer yönü veya Hizmete bağlı iletişim ekipmanı ve bilgisayarlar;

T. Yürürlükteki herhangi bir federal, eyalet veya yerel yasa veya düzenlemeyi veya bu Sözleşmenin şartlarını ihlal etmeyeceksiniz.

Hizmeti ziyaret ederken veya Hizmeti kullanırken yaptığınız herhangi bir faaliyetin sonuçlarından yalnızca siz sorumlusunuz.

Üçüncü Şahıs Reklam ve Sponsorluk

Alman Robot Yazılım tarafından sağlanan üçüncü taraf reklam ve sponsorluk gelirlerine hak kazanamazsınız .

Yüklenen girişlerle bağlantılı olanlar da dahil olmak üzere Hizmet kullanıcılarına ticari açıdan makul herhangi bir biçimde üçüncü taraf reklam veya sponsorluğun sunulabileceğini anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Bu tür reklamların veya sponsorlukların görüntülenmesiyle elde edilen (veya Alman Robot Yazılım tarafından alınan) herhangi bir gelir için herhangi bir paylaşım veya başka bir tazminat alma hakkınız olmadığını açıkça kabul edersiniz .

Hizmetten Üçüncü Taraf Sitelerine Bağlantılar

Hizmetten bağlantı verdiğiniz üçüncü taraf sitelerdeki faaliyetlerinizden yalnızca siz sorumlusunuz .

Hizmet, Alman Robot Yazılım'in sahibi olmadığı veya kontrol etmediği üçüncü taraf web sitelerine, uygulamalara, reklamcılara, satıcılara, hizmetlere veya diğer olaylara veya faaliyetlere bağlantılar içerebilir ( her biri bir "Bağlantılı Site"). Alman Robot Yazılım'in _ bir Bağlantılı Sitede bulunabilecek bilgileri, içeriği, ürünleri, hizmetleri, reklamları veya diğer materyalleri hiçbir şekilde işletmez veya kontrol etmez veya bunları zorunlu olarak onaylamaz. Bağlantılı bir Siteye bağlantı verdiğinizde, bizimkinden çok onların hizmet şartlarına ve gizlilik politikasına tabi olursunuz. Bir Bağlantılı Siteyi kullanımınız, sizinle Bağlantılı Site arasındaki herhangi bir işlem ve içeriğine güvenmenin bir sonucu olarak ortaya çıkan herhangi bir kayıp veya ceza için tek ve eksiksiz sorumluluk üstleniyorsunuz ve biz herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Bağlantılı Sitenin riski size aittir.

İzleme ve İçerik Kontrolü Hakkı

Alman Robot Yazılım, Alman Robot Yazılım İçeriğini izleme veya inceleme hakkını saklı tutar, ancak böyle bir yükümlülüğü yoktur . Alman Robot Yazılım, yasaların gerektirdiği şekilde herhangi bir bilgiyi ifşa edebilir ve herhangi bir nedenle, herhangi bir zamanda, bildirimde bulunarak veya bulunmaksızın bir Alman Robot Yazılım İçeriğini yayınlamayı reddetme veya kaldırma hakkını saklı tutar .

Alman Robot Yazılım, kullanıcılar tarafından Hizmete veya Hizmetin hizmetleri veya özellikleri aracılığıyla gönderilen tüm Alman Robot Yazılım İçeriğini izleme ve/veya gözden geçirme hakkını saklı tutar, ancak böyle bir yükümlülüğü yoktur ve Alman Robot Yazılım , kullanıcılar tarafından gönderilen bu tür materyallerden sorumlu değildir. Ancak Alman Robot Yazılım , herhangi bir yasa, düzenleme veya hükümet talebini yerine getirmek için gerekli bilgileri ifşa etme hakkını her zaman saklı tutar. Alman Robot Yazılım, tamamen kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir Alman Robot Yazılım'i göndermeyi veya kaldırmayı reddetme hakkına (ancak yükümlülüğüne değil) sahip olacaktır. Hizmette herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle veya hiçbir neden olmaksızın, bildirimde bulunarak veya bulunmayarak ve hiçbir yükümlülük altına girmeden kısmen veya tamamen mevcut olan içerik. Ayrıca, bu paragrafta belirtilen yönergeleri, hüküm ve koşullarımızı veya yürürlükteki yasayı ihlal ettiğinize inanırsak, bildirimde bulunmadan veya ceza almadan belirli özelliklere sınırlamalar getirebilir veya özelliklerin veya hizmetlerin bir kısmına veya tamamına erişiminizi kısıtlayabiliriz veya bildirimde bulunmadan veya yükümlülük altına girmeden başka herhangi bir nedenle. Alman Robot Yazılım herhangi bir zamanda tamamen kendi takdirine bağlı olarak Alman Robot Yazılım İçeriğini izlemeyi seçerse , Alman Robot Yazılımyine de bu tür Alman Robot Yazılım İçeriği için hiçbir sorumluluk kabul etmez , herhangi bir uygunsuz Alman Robot Yazılım İçeriğini değiştirme veya kaldırma yükümlülüğü yoktur ve kullanıcının veya bu tür Alman Robot Yazılım İçeriğini gönderen diğer kişi veya kuruluşun davranışına ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmez.

App Store'larla olmayan anlaşma

Hizmeti kullanmak için , Hizmeti indirdiğiniz App Store'un hüküm ve koşullarına da uymayı kabul edersiniz .

Hizmetin kullanılabilirliğinin, Hizmeti aldığınız üçüncü tarafa, örneğin Google'ın Google Play'e veya Apple'ın App Store'una (her biri bir “App Store”) bağlı olduğunu kabul ve beyan edersiniz. Bu Sözleşmenin App Store ile değil, sizinle Alman Robot Yazılım arasında olduğunu kabul etmektesiniz. Her App Store'un, Hizmeti indirmeden önce kabul etmeniz gereken kendi hüküm ve koşulları olabilir . Hizmete uymayı ve Hizmet'i kullanma lisansınızı kabul edersiniz .geçerli App Store'un geçerli tüm hüküm ve koşullarına uymanız şartına bağlıdır.

Tazminat

Alman Robot Yazılım'i Ve Görevlilerini, Direktörlerini, Yöneticilerini, Çalışanlarını, Yüklenicilerini, Temsilcilerini, Lisans Verenleri, Sponsorları, Reklamcıları Ve Temsilcilerini Her Türlü Ve Tüm Taleplerden, Kayıplardan, Yükümlülüklerden, Hasarlardan, Yükümlülüklerden, Masraflardan, Borçlardan Tazmin Etmenizi Ve Zararlarını Tutmayı Kabul Etmiş Olursunuz , Ve Giderler (Avukatlık Ücretleri Dahil) (I) Hizmetin Kullanımı Ya Da Yanlış Kullanımından Kaynaklanan Masraflar; (Iı) Alman Robot Yazılım'in İçeriği Dahil İçeriğiniz Kullanıcı İçeriğinizle İlgili Olarak Burada Verilen Lisans Haklarının Kullanımı, Görüntülenmesi Veya Diğer Kullanılması; (Iıı) Bu Hizmet Şartlarını İhlal Etmiş Olmanız; (Iv) Herhangi Bir İçeriğin Herhangi Bir Üçüncü Taraf Fikri Mülkiyet Haklarını İhlal Ettiği Veya İhlal Ettiği İddiaları Dahil Olmak Üzere, Başka Herhangi Bir Kişi Veya Kuruluşun Haklarını İhlal Etminiz; (V) Yukarıda Belirtilen Beyanları, Garantileri Ve Sözleşmeleri İhlal Etmiş Olmanız; Ve (Vı) Hesabınızın Alman Robot Yazılım Nedeni Olmayan Herhangi Bir İzinsiz Kullanımı . Hizmet _Bizi Tazmin Etmek İçin Gerekli Olduğunuz Herhangi Bir Konunun Münhasır Savunmasını Ve Kontrolünü Üstlenme Hakkını Saklı Tutar Ve Bu İddialara İlişkin Savunmalarımızla İşbirliği Yapmayı Kabul Etmiş Olursunuz. Alman Robot Yazılım'in Önceden Yazılı İzni Olmaksızın Tazminat Yükümlülüklerinize Doğacak Hiçbir Konuyu Hazırlamayacağınızı Kabul Etmiş Olursunuz . Alman Robot Yazılım Bu Tür Bir İddia, Eylem Veya Haberdar Olduğunda İşlem Yapılması Durumunda Size Bildirim Vermek İçin Makul Çabaları Kullanacaktır.

Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası Kaldırma Bildirimi

Alman Robot Yazılım, Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (http://lcweb.loc.gov/copyright/legislation/dmca.pdf) uyarınca telif hakkı ihlaline yönelik aşağıdaki genel politikayı benimsemiştir. İddia Edilen İhlal Bildirimini almak üzere atanan Telif Hakkı Temsilcisinin adresi ("Telif Hakkı Temsilcisi") bu Bölümün sonunda listelenmiştir.

A. Telif Hakkı İhlalini Bildirme. Bir telif hakkı sahibi veya temsilcisiyseniz ve herhangi bir Alman Robot Yazılım İçeriğinin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, Telif Hakkı Temsilcimize aşağıdaki bilgileri yazılı olarak sağlayarak Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası ("DMCA") uyarınca bir bildirim gönderebilirsiniz. (daha fazla ayrıntı için bkz. 17 USC 512(c)(3)).

İhlal edildiği iddia edilen telif hakkının sahibi adına hareket etmeye yetkili bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası;

İhlal edilen eserlerin veya malzemelerin tanımlanması;

Alman Robot Yazılım'in varlığını bulabilmesi ve varlığını doğrulayabilmesi için yeterli ayrıntıyla birlikte, telif hakkı sahibinin kaldırmaya çalıştığı ihlal edici malzemelerin konumuyla ilgili bilgiler de dahil olmak üzere, ihlal ettiği iddia edilen malzemenin tanımı;

Adres, telefon numarası ve varsa e-posta adresi de dahil olmak üzere bildirimde bulunan kişiyle ilgili iletişim bilgileri;

Bildiricinin, materyalin telif hakkı sahibi, temsilcisi veya kanun tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi niyetle inandığına dair bir beyan; Ve

Sağlanan bilgilerin doğru olduğuna ve bildirimde bulunan tarafın telif hakkı sahibi adına şikayette bulunmaya yetkili olduğuna dair yalan yere yemin cezası altında yapılan bir beyan.

B. Alman Robot Yazılım'in Eylemi. İddia edilen telif hakkı ihlaline ilişkin uygun bildirimi aldıktan sonra, Alman Robot Yazılım :

Hak ihlalinde bulunan materyali kaldırın veya erişimi engelleyin;

İçerik sağlayıcıya veya kullanıcıya materyale erişimi kaldırdığını veya devre dışı bıraktığını bildirin; Ve

Tekrarlayan ihlallerde bulunanlar, ihlale neden olan materyali Alman Robot Yazılım tarafından sistemden kaldıracak ve Alman Robot Yazılım , bu tür tekrarlayan faillerin Hizmete erişimini sonlandıracaktır.

C. Telif Hakkı Karşı Bildirimi. İçerik sağlayıcı veya kullanıcı, kaldırılan veya erişimi engellenen materyalin hak ihlalinde bulunmadığına inanıyorsa veya içerik sağlayıcı veya kullanıcı, telif hakkı sahibinden bu tür materyalleri yayınlama ve kullanma hakkına sahip olduğuna inanıyorsa, telif hakkı sahibinin veya yasa uyarınca içerik sağlayıcı veya kullanıcı, aşağıda listelenen Telif Hakkı Temsilcisine aşağıdaki bilgileri içeren bir karşı bildirim göndermelidir:

İçerik sağlayıcının veya kullanıcının fiziksel veya elektronik imzası;

Kaldırılan veya erişimi engellenen malzemenin ve kaldırılmadan veya devre dışı bırakılmadan önce malzemenin göründüğü konumun tanımlanması;

İçerik sağlayıcının veya kullanıcının, materyalin yanlışlıkla veya materyalin yanlış tanımlanması sonucunda kaldırıldığına veya devre dışı bırakıldığına iyi niyetle inandığına dair bir beyan;

İçerik sağlayıcının veya kullanıcının adı, adresi, telefon numarası ve varsa e-posta adresi ve söz konusu kişi veya kuruluşun içerik sağlayıcının veya kullanıcının adresinin bulunduğu yargı bölgesindeki Federal Mahkemenin yargı yetkisine muvafakat ettiğine dair beyan veya içerik sağlayıcının veya kullanıcının adresi Alman Robot Yazılım'in bulunduğu herhangi bir adli bölge için Amerika Birleşik

Devletleri dışında bulunuyorsa ve bu tür kişi veya kuruluş, iddia edilen ihlal bildirimini sağlayan kişiden işlem tebligatını kabul edecektir.

Telif Hakkı Temsilcisi tarafından bir karşı bildirim alınırsa , Alman Robot Yazılım karşı bildirimin bir kopyasını orijinal şikayette bulunan tarafa göndererek söz konusu kişiye kaldırılan materyali değiştirebileceğini veya 10 iş günü içinde devre dışı bırakmaya son verebileceğini bildirebilir. Telif hakkı sahibi, içerik sağlayıcı veya kullanıcı aleyhine bir mahkeme kararı talep eden bir dava açmadığı sürece, kaldırılan materyalin asıl gönderen veya herhangi bir etkinlik katılımcısı tarafından karşı bildirimin alınmasından sonra 10 ila 14 iş günü veya daha uzun süre içinde yüklenmesine izin verilecektir. , Alman Robot Yazılım'in takdirine bağlı olarak .

D. Yabancı Karşı Bildirim. Amerika Birleşik Devletleri dışında ikamet ediyorsanız, bir karşı bildirimde bulunmanın, mülkiyeti belirlemek için sizinle şikayetçi taraf arasında yasal işlemlere yol açabileceğini lütfen anlayın. Bu süreci kullanarak yanlış veya kötü niyetli bir iddiada bulunursanız, ülkenizde ve/veya Türkiye’ de olumsuz yasal sonuçların olabileceğini unutmayın. Ayrıca, ihlalde bulunan kullanıcılar için erişim ayrıcalıklarının uygun koşullarda feshedilmesini sağlayan bir politika uyguladığımızı lütfen unutmayın. Dolayısıyla, Hizmette yayınladığınız içeriğin ihlal edilip edilmediğinden emin değilseniz, veya bu prosedürleri kullanarak bir karşı bildirimde bulunup bulunmayacağınızdan emin değilseniz, öncelikle Amerika Birleşik Devletleri ve New York Eyaleti kanunları konusunda bilgili bir avukatla iletişime geçmenizi önemle tavsiye ederiz. Karşı bildirimde bulunmak istiyorsanız, yukarıda "Telif Hakkı Karşı Bildirimi" başlığı altında belirtilen süreci izlemelisiniz.

İddia edilen ihlal bildirimini almak için Alman Robot Yazılım'in atanmış Telif Hakkı Temsilcisi:

AlmanRobot

Alman Robot Yazılım

DİKKAT: Namiye Nur ÇAM

Ulukavak mahallesi, tekceviz 15. Sokak no 5 daire 2 Merkez/ ÇORUM PK: 19030

E-posta: bilgi@almanrobot.com

E. İddia Edilen İhlalin Yanlış Bildirimleri veya Karşı Bildirimler. Telif Hakkı Yasası şunları sağlar:

Telif Hakkı Yasası'nın 512. Bölümü (17 USC § 512) uyarınca bilerek maddi olarak yanlış beyanda bulunan herhangi bir kişi (1) söz konusu materyalin veya etkinliğin hak ihlalinde bulunduğunu veya (2) söz konusu materyal veya faaliyetin yanlışlıkla veya yanlış tanımlama nedeniyle kaldırıldığı veya devre dışı bırakıldığı, ihlalde bulunduğu iddia edilen kişinin, herhangi bir telif hakkı sahibinin veya telif hakkı sahibinin yetkili lisans sahibinin veya bir hizmet sağlayıcının maruz kaldığı, masraflar ve avukatlık ücretleri dahil olmak üzere her türlü zarardan sorumlu olacaktır. [Şirketin] hak ihlalinde bulunduğu iddia edilen materyali veya etkinliği kaldırma veya bunlara erişimi engelleme veya kaldırılan materyali değiştirme veya erişimi engellemeyi durdurma konusunda söz konusu yanlış beyana güvenmesi sonucunda bu tür yanlış beyandan zarar gören.

17 USC § 512(f).

Şirket, yasayı ihlal ederek İddia Edilen İhlal Bildirimi veya Karşı Bildirim gönderen tüm taraflardan tazminat talep etme hakkını saklı tutar.

Yasak olan yerlerde geçersiz

Alman Robot Yazılım, Hizmeti Türkiye'daki ofislerinden kontrol eder ve yürütür. Alman Robot Yazılım İçeriğinin tüm ülkelerde, eyaletlerde, vilayetlerde, ilçelerde veya diğer herhangi bir yargı alanında kullanım için uygun veya yetkili olduğuna dair hiçbir beyanda bulunmuyoruz . Hizmette belirtilen tüm ürün veya hizmetler, tüm kişiler veya tüm coğrafi konumlar veya yetki alanlarında mevcut değildir Alman Robot Yazılım . Web sitesindeki her türlü içerik, teklif veya hizmet, yasaklanan yerlerde geçersizdir ve kullanıcı, Alman Robot Yazılım'i karar veya eylemlerinden kaynaklanan her türlü yasal veya yasal sonuçtan otomatik olarak tazmin eder. Alman Robot Yazılım, belirli uluslararası kullanıcıların Hizmete erişimini engelleme hakkını saklı tutar. Hizmete eriştiğinizde, geçerli tüm yerel yasalara uymaktan siz sorumlusunuz.

Garanti feragatnamesi

YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE, Alman Robot Yazılım VE ONLARIN İLGİLİ GÖREVLİLERİ, DİREKTÖRLERİ, MÜDÜRLERİ, ÇALIŞANLARI, TEMSİLCİLERİ, TEDARİKÇİLERİ VE LİSANS VERENLER (topluca " Alman Robot Yazılım TARAFLARI") HİZMET VE HİZMETTE MEVCUT HERHANGİ BİR İÇERİK HAKKINDA HİÇBİR GARANTİ VERMEZ. DOĞRULUĞU, GÜVENİLİRLİĞİ, TAM UYGUNLUĞU, ZAMANI VEYA GÜVENİLİRLİĞİYLE SINIRLI DEĞİLDİR. Alman Robot Yazılım _TARAFLAR HİZMET İÇERİĞİNDEKİ HERHANGİ BİR İÇERİĞİNİN VEYA HERHANGİ BİR KULLANICIYA İLETilen DİĞER BİLGİLERİN DOĞRULUĞU, DOĞRULUĞU VEYA EKSİKSİZLİĞİ VEYA HATALAR, HATALAR VEYA EKSİKLERLE İLGİLİ OLARAK VERİLERDEKİ VEYA HER ŞEYDEN Akan BİLGİ AKIŞINDAKİ HERHANGİ BİR GECİKME VEYA KESİNTİDEN SORUMLU OLMAYACAKTIR. NEDEN. KULLANICI OLARAK HİZMETİ VE HİZMET İÇERİĞİNİN HERHANGİ BİR İÇERİĞİNİN RİSKİ KENDİNİZE AİT OLARAK KULLANILDIĞINI KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. HİZMETE YÜKLEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKTEN YALNIZCA SİZ SORUMLUSUNUZ.

Alman Robot Yazılım TARAFLARI, HİZMETİN HATASIZ ÇALIŞACAĞINI VEYA HİZMETİN VE HİZMET İÇERİĞİNDEKİ HERHANGİ BİR İÇERİĞİN BİLGİSAYAR VİRÜSLERİ VEYA BENZERİ KİRLENME VEYA YIKICI ÖZELLİKLER OLMADIĞINI GARANTİ ETMEZ. HİZMETİ VEYA HERHANGİ BİR İÇERİĞİ KULLANMANIZ SONUÇLARINA BAKIM VEYA EKİPMAN VEYA VERİLERİN DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR, HİÇBİR ŞİRKET TARAFINDAN BU MALİYETLERDEN SORUMLU OLMAYACAKTIR.

HİZMET VE ÜZERİNDEKİ TÜM İÇERİK, HERHANGİ BİR GARANTİ OLMAKSIZIN "OLDUĞU GİBİ" VE KULLANILABİLİR ESASIYLA SAĞLANMAKTADIR. BUNA GÖRE, Alman Robot Yazılım TARAFLARI MÜLKİYET, SATILABİLİRLİK, ÜÇÜNCÜ ŞAHIS HAKLARININ İHLAL EDİLMEMESİ VE BELİRLİ AMACA UYGUNLUK GARANTİLERİ DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE TÜM GARANTİLERİ REDDEDER.

BAZI YETKİ ALANLARI , ZIMNİ GARANTİLERİN SÜRESİ KONUSUNDA SINIRLAMALARA İZİN VERMEZ , BU NEDENLE YUKARIDAKİ SINIRLAMALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

HİZMET , İÇERİĞİN KULLANIMIYLA BAĞLANTILI FAALİYETLERİNİZİN HERHANGİ BİR BELİRLİ YETKİ ALANINDA YASAL OLDUĞUNU GARANTİ ETMEZ VE HER DURUMDA HİZMET, YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE BU TÜR GARANTİLERİ ÖZELLİKLE REDDEDER . İÇERİK ÖZELLİKLERİNDEN HERHANGİ BİRİNİ KULLANARAK, RİSKİ KENDİNİZE AİT OLARAK HAREKET ETTİĞİNİZİ VE HİZMETE, HİZMETLERE

VEYA İÇERİĞE ERİŞTİĞİNİZ VEYA KULLANDIĞINIZ HER YETKİ BÖLGESİNDE ERİŞİMİNİZİN VE FAALİYETLERİNİZİN YASALARA UYGUN OLDUĞUNU BEYAN VE GARANTİ ETMİŞ OLURSUNUZ.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

HİÇBİR DURUMDA Alman Robot Yazılım TARAFI HİÇBİR ÖZEL, DOLAYLI, CEZAİ, ARIZİ, DOLAYLI ZARARDAN, KÂR KAYBINDAN VEYA VERİ KAYBINDAN VEYA HİZMETİN KULLANIMINDAN VEYA HİZMETİN KULLANILMAMASINDAN KAYNAKLANAN VEYA BUNLARLA BAĞLANTILI OLAN İŞ KESİNTİSİNDEN KAYNAKLANAN ZARARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR VE GARANTİ, SÖZLEŞME, HAKSIZ İŞLEM (İHMAL DAHİL) VEYA BAŞKA HERHANGİ BİR HUKUK TEORİSİNE DAYANAN HERHANGİ BİR İÇERİK, SÖZ KONUSU Alman Robot Yazılım TARAFINA BU TÜR ZARARLARIN OLASILIĞI KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLMİŞ OLSA DAHİ. Alman Robot Yazılım'İN SORUMLULUĞU VE HERHANGİ BİR DİĞER HİZMETİN SORUMLULUĞU TARAFLAR, SİZE VEYA HERHANGİ BİR DURUMDA ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA, SON ÜÇ AY İÇİNDE BİZE ÖDEDİĞİNİZ MESELE VE 100 TÜRKİYE Doları ile SINIRLIDIR.

Hizmet, Alman Robot Yazılım tarafından Türkiye'deki tesislerinden işletilmektedir . Alman Robot Yazılım, Hizmetin başka yerlerde kullanıma uygun veya kullanılabilir olduğuna dair hiçbir beyanda bulunmaz. Hizmete başka yargı bölgelerinden erişen veya onu kullananlar, bunu kendi iradeleriyle yaparlar ve yerel yasalara uymaktan sorumludurlar.

HİZMETİN HAREKETLERİ VEYA İHMALLERİ NEDENİYLE ORTAYA ÇIKAN HERHANGİ BİR ZARAR, KAYIP VEYA YARALANMA DURUMUNDA, VARSA SİZE VERİLEN ZARARLARIN TAZMİN EDİLEMEZ OLMADIĞINI VEYA HİZMETİN HİÇBİR ŞEKİLDE KULLANILMASINI ÖNLEYEN BİR TUTMA HAKKI VERMEYE YETERLİ OLMADIĞINI KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ . Alman Robot Yazılım'İN SAHİBİ OLDUĞU VEYA KONTROL ETTİĞİ VEYA Alman Robot Yazılım'ye LİSANS VERDİĞİ HERHANGİ BİR WEB SİTESİ, UYGULAMA, MÜLKİYET, ÜRÜN, PROGRAM, İÇERİK VEYA DİĞER METİN/SES/GÖRSEL İÇERİK VE HERHANGİ BİR HİZMET, HİZMET, İÇERİK, ÜRÜN, PROGRAM, MÜZİK, KULLANICI İÇERİĞİNİZ VEYA DİĞER METİN/SES/GÖRSEL İÇERİĞİNİN VEYA HERHANGİ BİRİNİN GELİŞTİRİLMESİNİ, ÜRETİMİNİ, DAĞITIMINI, REKLAMINI, SERGİSİNİ YA DA KULLANILMASINI YASAKLAMA VEYA KISITLAMA HAKKINIZ OLMAYACAKTIR. BUNLARLA İLGİLİ TÜM FAALİYETLER VEYA EYLEMLER.

Üçüncü Taraf Anlaşmazlıkları

Yasaların İzin Verdiği En Geniş Ölçüde, Herhangi Bir Taşıyıcı, Telif Hakkı Sahibi Veya Diğer Kullanıcılar Dahil, Örnek Yoluyla Ve Sınırlama Olmaksızın Dahil, Hizmeti Kullanımınızdan Doğan Herhangi Bir Üçüncü Şahıs İle İlgili Anlaşmazlıklar Doğrudan Sizinle Böyle Arasındadır Üçüncü Taraf Ve Siz Alman Robot Yazılım Tarafları Bu Tür Anlaşmazlıklardan Kaynaklanan Veya Herhangi Bir Şekilde Doğan Her Tür Ve Nitelikte Bilinen Ve Bilmeyen Her Türlü Taleplerden, Taleplerden Ve Zararlardan (Gerçek Ve Sonuçsal) Geri Kabul Edilemez Bir Şekilde İfade Etmiş Olursunuz.

Uluslararası Kullanıcılara Özel Not

Hizmet Türkiye’ de barındırılmaktadır. Hizmete Avrupa Birliği, Asya, Kuzey Amerika veya TÜRKİYE yasalarından farklı kişisel ve ticari veri toplama, kullanma ve ifşa etme yasalarını veya düzenlemelerini yöneten herhangi bir başka bölgeden erişen bir kullanıcıysanız, lütfen devam eden TÜRKİYE yasalarına tabi olan Hizmetin kullanımı, Gizlilik Politikamızve Hizmet Şartlarımıza dayanarak, kişisel ve ticari bilgilerinizi Türkiyene aktarıyorsunuz ve Kullanıcı İçeriği ve herhangi bir kişisel bilgi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bilgilerinizin Türkiyene ve Türkiye’ de aktarılmasına, saklanmasına ve işlenmesine izin veriyorsunuz. ve/veya diğer ülkeler. Hizmeti Türkiye tarafından ambargo uygulanan bir ülkeden kullanıyorsanız, Hizmeti kullanarak veya Hizmet aracılığıyla herhangi bir ticari faaliyette bulunmayacağınızı kabul edersiniz.

Sonlandırma

Alman Robot Yazılım, Hizmetin herhangi bir özelliğini istediği zaman feshedebilir, değiştirebilir, sınırlayabilir, askıya alabilir veya durdurabilir. Hizmette uygunsuz bir şekilde hareket ettiğinize veya bu Hizmet Koşullarını veya yürürlükteki kanunları ihlal ettiğinize veya başka herhangi bir nedenle makul olarak inandığımız veya şüphelendiğimiz takdirde Alman Robot Yazılım, Hizmete ve/veya bu Sözleşmeye erişiminizi kısıtlayabilir, askıya alabilir veya feshedebilir . bildirim veya sorumluluk. Ayrıca Alman Robot Yazılımfikri mülkiyet haklarını ve üçüncü taraf haklarını tekrar tekrar ihlal eden kullanıcıların Hizmete yönelik kullanım veya erişim ayrıcalıklarını sonlandırabilir veya sınırlayabilir. Kullanıcı İçeriğinizi silmenin veya Hizmeti kaldırmanın bu Sözleşmeyi feshetmediğini veya hesabınızı iptal etmediğini lütfen unutmayın. Uygulamada sunulan işlevsellik aracılığıyla veya bizimle bilgi@almanrobot.com adresinden iletişime geçerek bu Sözleşmeyi istediğiniz zaman feshedebilir ve hesabınızı iptal edebilirsiniz . Bu Sözleşme, sizin tarafınızdan veya Alman Robot Yazılım tarafından feshedilene kadar geçerlidir. Herhangi bir nedenle, bildirimde bulunarak veya bulunmayarak. Bu Sözleşmenin herhangi bir şekilde feshedilmesi üzerine, Hizmeti kullanımınızı ve erişiminizi durdurmayı ve Hizmetten elde edilen tüm materyalleri derhal imha etmeyi kabul edersiniz.

Hesabın feshedilmesi durumunda bilgilerinizi yasal yükümlülüklerimize uymak, anlaşmazlıkları çözmek ve sözleşmelerimizi uygulamak için gerektiği şekilde saklayacak ve kullanacağız. Hizmetin başkaları tarafından erişilebilen alanlarında yayınladığınız Bilgileri saklayabilir ve görüntülemeye devam edebiliriz. Ayrıca, bu tür alanlara gönderdiğiniz bilgiler başkaları tarafından saklanabilir, kopyalanabilir, yeniden yayınlanabilir ve dağıtılabilir.

Doğası gereği fesihten sonra da geçerli olması gereken Hizmet Koşullarının tüm hükümleri, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluğun sınırlandırılması dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere fesihten sonra da geçerli olacaktır.

Apple App Store Ek Hüküm ve Koşulları

Apple App Store'dan bir Alman Robot Yazılım Uygulaması kullanıyorsanız, aşağıdaki ek hüküm ve koşullar sizin için geçerlidir . Bu Sözleşmenin diğer hüküm ve koşullarının, bu Bölüm 28'in hüküm ve koşullarından daha az kısıtlayıcı olduğu veya bunlarla çeliştiği ölçüde, bu Bölüm 28'deki daha kısıtlayıcı veya çelişkili hüküm ve koşullar geçerlidir, ancak yalnızca Apple App Store'dan Alman Robot Yazılım Uygulaması.

A. Apple ile olmayan Sözleşme, ancak daha kısıtlayıcıysa Apple hükümleri geçerli olacaktır: Alman Robot Yazılım ve siz, bu Sözleşmenin Apple ile değil, yalnızca Alman Robot Yazılım ile sizin aranızda akdedildiğini ve Alman Robot Yazılım Uygulamasından ve Apple'ın değil, Alman Robot Yazılım'in tek başına sorumlu olduğunu kabul edersiniz. içeriği. Bu Sözleşmenin Alman Robot Yazılım Uygulaması için, Alman Robot Yazılım Uygulaması için App Store Hizmet Şartlarında belirtilen Kullanım Kurallarından daha az kısıtlayıcı olan veya bunlarla başka bir şekilde çelişen kullanım kuralları sağladığı ölçüde, daha kısıtlayıcı veya çelişkili olan Apple şartı geçerlidir ;

B. Sınırlı lisans: Alman Robot Yazılım Uygulaması için size verilen lisans, Alman Robot Yazılım Uygulamasını sahip olduğunuz veya kontrol ettiğiniz bir iOS ürününde ve App Store Hizmet Koşullarında belirtilen Kullanım Kurallarının izin verdiği şekilde kullanmak için devredilemez bir lisansla sınırlıdır. ;

C. Apple, bakım ve destekten sorumlu değildir: Alman Robot Yazılım Uygulaması ile ilgili olarak , bu Sözleşmede (varsa) belirtildiği şekilde veya yürürlükteki yasa uyarınca gerekli olduğu şekilde her türlü bakım ve destek hizmetinin sağlanmasından yalnızca Alman Robot Yazılım sorumludur. Alman Robot Yazılım ve siz, Apple'ın Alman Robot Yazılım Uygulaması ile ilgili olarak herhangi bir bakım ve destek hizmeti sağlama yükümlülüğü olmadığını kabul ediyorsunuz ;

D. Apple'dan hiçbir garanti verilmemesi: Alman Robot Yazılım, etkin bir şekilde reddedilmediği sürece, kanunen açık veya zımni tüm ürün garantilerinden tek başına sorumludur. Alman Robot Yazılım Uygulamasının herhangi bir geçerli garantiye uymaması durumunda , Apple'a bildirimde bulunabilirsiniz ve Apple, Alman Robot Yazılım Uygulamasının satın alma fiyatını size iade edecektir; ve yürürlükteki yasaların izin verdiği azami ölçüde, Apple'ın Alman Robot Yazılım ile ilgili başka herhangi bir garanti yükümlülüğü olmayacaktır. Uygulama ve herhangi bir garantiye uyulmamasından kaynaklanabilecek diğer tüm talepler, kayıplar, yükümlülükler, hasarlar, masraflar veya harcamalar yalnızca Alman Robot Yazılım'in sorumluluğunda olacaktır ;

E. Apple, ürün iddialarından sorumlu değildir: Alman Robot Yazılım ve siz, Alman Robot Yazılım Uygulaması veya Alman Robot Yazılım Uygulamasına sahip olmanız ve/veya Alman Robot Yazılım Uygulamasını kullanımınız dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, sizin veya herhangi bir üçüncü tarafın iddialarını ele almaktan Apple'ın değil Alman Robot Yazılım'in sorumlu olduğunu kabul ediyorsunuz. ( i ) ürün sorumluluk iddiaları ; (ii) Alman Robot Yazılım Uygulamasının yürürlükteki herhangi bir yasal veya düzenleyici gerekliliğe uymadığına dair herhangi bir iddia ; ve (iii) tüketicinin korunması veya benzeri mevzuat kapsamında ortaya çıkan talepler. Bu Sözleşme, Alman Robot Yazılım'in size karşı sorumluluğunu yürürlükteki yasaların izin verdiğinin ötesinde sınırlamaz ;

F. Fikri mülkiyet ihlali iddialarından Apple sorumlu değildir: Alman Robot Yazılım ve siz, herhangi bir üçüncü tarafın Alman Robot Yazılım Uygulamasının veya sizin Alman Robot Yazılım Uygulamasına sahip olmanızın ve Alman Robot Yazılım Uygulamasını kullanmanızın üçüncü tarafın fikri mülkiyet haklarını ihlal ettiğini iddia etmesi durumunda , Apple'ın değil, Alman Robot Yazılım'in sorumlu olacağını kabul etmektesiniz. bu tür fikri mülkiyet ihlali iddialarının soruşturulması, savunulması, çözüme kavuşturulması ve sonuçlandırılmasından tek başına sorumlu olacaktır;

Üçüncü Şahıs Lehtar Olarak Apple

Alman Robot Yazılım ve siz, Apple ve Apple'ın yan kuruluşlarının bu Sözleşmenin üçüncü kişi lehtarları olduğunu ve bu Sözleşmenin hüküm ve koşullarını kabul etmeniz üzerine Apple'ın hakkı) bu Sözleşmenin üçüncü taraf lehtarı olarak size karşı bu Sözleşmeyi uygulamak.

Çeşitli

Yukarıda belirtilen garanti feragatnameleri ve sorumluluk sınırlamaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu Sözleşmenin herhangi bir bölümünün geçerli yasalar uyarınca geçersiz veya uygulanamaz olduğu belirlenirse, geçersiz veya uygulanamaz hükmün yerine en yakın olan geçerli, uygulanabilir bir hüküm konulacaktır. orijinal hükmün amacı ve Sözleşmenin geri kalanı yürürlükte kalmaya devam edecektir.

Alman Robot Yazılım size , bu Hizmet Koşullarındaki değişiklikler de dahil olmak üzere, anında iletme bildirimleri de dahil olmak üzere Hizmette yayınlayarak bildirimler sağlayabilir. Ayrıca, yasaların gerektirdiği bildirimler de dahil olmak üzere, size Alman Robot Yazılım Uygulaması ile ilgili bildirimlerin posta yoluyla iletişim yerine gönderilmesi için anlık bildirimlerin (bildirim tarafınızca açıksa) kullanılmasına izin vermiş olursunuz . Alman Robot Yazılım'e yalnızca aşağıda belirtilen adrese posta yoluyla tebligat gönderebilirsiniz :

Alman Robot Yazılım

Nazmiye Nur ÇAM

Ulukavak mahallesi, tekceviz 15. Sokak no 5 daire 2 Merkez/ ÇORUM PK: 19030

E-posta: bilgi@almanrobot.com

Bu Sözleşme , Hizmet ile ilgili olarak siz ve Alman Robot Yazılım arasındaki tüm sözleşmeyi teşkil eder ve Hizmet ile ilgili olarak siz ve Alman Robot Yazılım arasında elektronik, sözlü veya yazılı, önceki veya eş zamanlı tüm iletişimlerin ve tekliflerin yerine geçer. Bu Sözleşmenin ve elektronik biçimde verilen herhangi bir bildirimin basılı bir versiyonu, bu Sözleşmeye dayalı veya bununla ilgili adli veya idari işlemlerde, orijinal olarak basılı biçimde oluşturulan ve saklanan diğer ticari belgeler ve kayıtlarla aynı ölçüde kabul edilecektir.

Bu Sözleşmede açıkça belirtilmeyen tüm haklar Alman Robot Yazılım'e aittir .